O MNIE

sztuka upleciona to ja

Zajmuję się tworzeniem

Zajmuję się tworzeniem Sztuki Uplecionej moimi rękami. Używam do tego szydełka, krosna, igły… a czasem jedynym narzędziem są moje ręce. Mój wolny czas zajmuje rękodzieło. Jest moim hobby, jest moją odskocznią, relaksem. Ale mój czas zajmują też inne obowiązki i inne przyjemności. Jestem żoną, mamą dwójki nastolatków, pracuję zawodowo na etacie w Urzędzie. Poza tym KOCHAM ćwiczyć – na siłowni czuję się prawie jak w domu.

Ta strona powstała po to, abym ja miała wszystko w jednym miejscu, i abyś Ty, drogi odwiedzający miał wszystko w jednym miejscu. Poza tym jestem pewna, że to jest tylko POCZĄTEK!

jak utrzymać ze mną kontakt?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie. Bardzo chętnie na wszystkie odpowiem. Napisz do mnie wiadomość poprzez mój profil na FACEBOOKU, lub na adres ola@sztukaupleciona.pl, lub poprzez formularz, który znajduje się na TUTAJ, a także zapisując się na NEWSLETTER. Obiecuję, że nie będę Cię zadręczać mailami – nie będę miała na to zbyt dużo czasu – ale od czasu do czasu przypomnę Ci o swoim istnieniu 😉

jak zaprosić mnie do siebie?

Masz dwa sposoby na zaproszenie mnie do swojego życia. Pierwszy sposób: realizuję indywidualne zamówienia, więc masz możliwość zaprosić do swojego domu jedną SZTUKĘ (lub więcej), którą wykonam specjalnie dla Ciebie. Drugi sposób: możemy wspólnie zorganizować WARSZTATY w Twojej miejscowości, w Twoim zakładzie pracy, w Twojej Bibliotece, w Twoim Domu Kultury. Zgłoś się do mnie KONTAKT.

Buziaki. Ola, Sztuka Upleciona

grafika newsletter sztuka upleciona