Przejdź do treści

Letni Warsztat Dla Ciała i Ducha – trening bodyart i warsztaty rękodzieła

Zorganizowałyśmy z Kariną spotkanie w kobiecym gronie

Długo się do tego wydarzenia zbierałyśmy. Naprawdę długo. A niepotrzebnie. Bo gdy już się zdecydowałyśmy na organizację, poszło szybko i gładko. Z przyjemnością spędziłyśmy ten dzień w gronie kilkunastu inspirujących, pięknych kobiet.

Tkaliśmy bransoletki na krosnach. Każda według własnego wzoru i ulubionego koloru. Ja przez cały czas pomagałam, doradzałam, rozplątywałam supełki. Opowiadałam o mojej żelaznej cierpliwości do tego typu prac 😉

Karina w tym czasie dbała, aby każda z kobiet miała pełen… kubek z kawą… A gdy każda z dziewczyn już utkała swoją bransoletkę, przyszedł czas na talerz pysznej zupy ugotowanej osobiście przez Karinę i zajęcia bodyart. Bodyart to w skrócie zajęcia łączące jogę z elementami tańca, podczas których bardzo ważny jest głęboki oddech, relaksacja i wyciszenie. Karlina przygotowała wersję lżejszą treningu. Bodyart to ćwiczenia na mocne plecy, ramiona, wytrzymałościowe. Więc należy zaczynać pomału… Zresztą jak wszystkie aktywności fizyczne.

Po bodyart relaksowałyśmy się w basenie, a później podczas rozmów przy pysznym jedzonku do późnych godzin wieczornych. Działo się to wszystko w lipcu, a my z Karina już wiedziałyśmy, że tej lawiny już się nie zatrzyma i będziemy organizować następne spotkania.

Zdjęcia robiła nam Ala. TUTAJ link do jej strony na FB. Cudne zdjęcia i cudne wspomnienia nam Ala zatrzymała w kadrach.

Cudny to był dzień. Każda z nas powinna sobie za ten dzień podziękować, bo to było coś wyjątkowego.