Przejdź do treści

Instrukcja wykonania Planszy Ważnych Emocji

Zakończyliśmy realizację projektu finansowanego z programu Mazowsze Lokalnie pod nazwą „Szyjemy Ważne Emocje”. W ramach projektu Klub Przystań na Sztukę (którego jestem liderem) w partnerstwie z Kołem Gospodyń Wiejskich Stupszczanki pozyskał środki na zakup plotera tnącego, filcu i akcesoriów niezbędnych do stworzenia Plansz Ważnych Emocji. Aby stworzyć Plansze musieliśmy elementy filcowe zaprojektować, wyciąć, skleić, przyszyć… i przekazać dzieciom. Plansze pomagają w pokazywaniu podstawowych emocji oraz w komunikowaniu się rodziców/opiekunów z dzieckiem.

Od teraz każdy może stworzyć podobną Planszę korzystając z Instrukcji zamieszczonej poniżej. Instrukcja jest w formacie pdf, możesz ją pobrać bezpłatnie.

Powodzenia!

Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO oraz budżetu samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Mazowsze Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie Europa i My, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie SOKiAL oraz Fundację Fundusz Współpracy